SLPPB35BNB2
SLPPB35BNB2 Amphenol Industrial Operations
surlok-plus-series-ic-10.pdf
Hersteller: Amphenol Industrial Operations
Description: SURLOK PLUS, RIGHT ANGLE PLUG, 8
Packaging: Bag
Color: Black
Wire Gauge: 2 AWG
Terminal Type: Plug, Female Socket
Termination: Crimp
Part Status: Active
auf Bestellung 76 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SLPPB35BNB2 Amphenol Industrial Operations
Description: SURLOK PLUS, RIGHT ANGLE PLUG, 8, Packaging: Bag, Color: Black, Wire Gauge: 2 AWG, Terminal Type: Plug, Female Socket, Termination: Crimp, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote SLPPB35BNB2
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SLPPB35BNB2 SLPPB35BNB2 Hersteller : Amphenol Industrial surlok-plus-series-ic-10.pdf Heavy Duty Power Connectors SURLOK PLUS, RIGHT ANGLE PLUG, 8.0MM, 35MM , CRIMP, W/Backshell, NON-SEALED, BLACK, 60 KEYWAY