SLPPB35BNO
SLPPB35BNO Amphenol Industrial Operations
Packaging: Bag
Color: Orange
Wire Gauge: 2 AWG
Terminal Type: Male, Pin (Plug)
Termination: Crimp
auf Bestellung 642 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SLPPB35BNO Amphenol Industrial Operations
Description: SURLOK PLUS, RIGHT ANGLE PLUG, 8, Packaging: Bag, Color: Orange, Wire Gauge: 2 AWG, Terminal Type: Male, Pin (Plug), Termination: Crimp.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SLPPB35BNO SLPPB35BNO Hersteller : Amphenol Industrial Amphenol_10-08-2025_SLPPB_B_Series.pdf Heavy Duty Power Connectors SURLOK PLUS, RIGHT ANGLE PLUG, 8.0MM, 35MM , CRIMP, W/Backshell, NON-SEALED, ORANGE, NO KEYWAY