SLPRA16CPNO
SLPRA16CPNO Amphenol Industrial Operations
surlok-plus-series-ic-10.pdf
Hersteller: Amphenol Industrial Operations
Description: SURLOK PLUS, RECEPTACLE, 5.7MM,
Packaging: Bag
Color: Orange
Wire Gauge: 6 AWG
Terminal Type: Receptacle, Male Pin
Termination: Crimp
Part Status: Active
auf Bestellung 919 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SLPRA16CPNO Amphenol Industrial Operations
Description: SURLOK PLUS, RECEPTACLE, 5.7MM,, Packaging: Bag, Color: Orange, Wire Gauge: 6 AWG, Terminal Type: Receptacle, Male Pin, Termination: Crimp, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote SLPRA16CPNO
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SLPRA16CPNO SLPRA16CPNO Hersteller : Amphenol Industrial SurLok_Plus_Brochure-1374596.pdf Heavy Duty Power Connectors SURLOK PLUS, RECEPTACLE, 5.7MM, 16MM CRIMP, PANEL MOUNT W/ FLANGE, NON-SEALED, RED, NO KEYWAY