SLPRB35CPNR
SLPRB35CPNR Amphenol Industrial Operations
surlok-plus-series-ic-10.pdf
Hersteller: Amphenol Industrial Operations
Description: SURLOK PLUS, RECEPTACLE, 8.0MM,
Packaging: Bag
Color: Red
Wire Gauge: 2 AWG
Terminal Type: Female, Receptacle (Socket)
Termination: Crimp
Part Status: Active
auf Bestellung 63 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SLPRB35CPNR Amphenol Industrial Operations
Description: SURLOK PLUS, RECEPTACLE, 8.0MM,, Packaging: Bag, Color: Red, Wire Gauge: 2 AWG, Terminal Type: Female, Receptacle (Socket), Termination: Crimp, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SLPRB35CPNR SLPRB35CPNR Hersteller : Amphenol Industrial surlok_plus_series_ic_10.pdf Heavy Duty Power Connectors SURLOK PLUS, RECEPTACLE, 8.0MM, 35MM , CRIMP, PANEL MOUNT W/ FLANGE, NON-SEALED, RED, NO KEYWAY