SLPX681M220A4P3
SLPX681M220A4P3 Cornell Dubilier Knowles
SLPX.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 680UF 20% 220V SNAP TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 293mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 1.772" (45.00mm)
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 220 V
Ripple Current @ Low Frequency: 2.62 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 3.85 A @ 20 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SLPX681M220A4P3 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 680UF 20% 220V SNAP TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 293mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 1.772" (45.00mm), Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 220 V, Ripple Current @ Low Frequency: 2.62 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 3.85 A @ 20 kHz.
Weitere Produktangebote SLPX681M220A4P3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SLPX681M220A4P3 SLPX681M220A4P3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE SLPX-32478.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 680uF 220V 20% 85C