Produkte > CUI DEVICES > SLW-18115106-5A-RA-S-D
SLW-18115106-5A-RA-S-D
SLW-18115106-5A-RA-S-D CUI Devices
slw_18115106_5a_ra_s_d-3478516.pdf
Hersteller: CUI Devices
Slide Switches 18 x 11.5 x 10.6 mm, 5 mm Raised Slide Actuator, Right Angle, Through Hole
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SLW-18115106-5A-RA-S-D CUI Devices
Category: Slide Switches, Description: Switch: slide; Pos: 4; DP4T; 0.3A/50VDC; ON-ON-ON-ON; THT; Pitch: 2mm, Switching method: ON-ON-ON-ON, Terminals plating: silver plated, Type of switch: slide, Mounting: THT, Operating temperature: -20...70°C, Terminal pitch: 2mm, Knob height: 5mm, Body dimensions: 18x10.6x11.5mm, Max. contact resistance:: 100mΩ, DC contacts rating @R: 0.3A / 50V DC, Number of positions: 4, Stable positions number: 4, Electrical life: 10000 cycles, Min. insulation resistance: 0.1GΩ, Actuator colour: black, Terminals material: brass, Contacts configuration: DP4T, Leads: for PCB; straight.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SLW-18115106-5A-RA-S-D SLW-18115106-5A-RA-S-D Hersteller : Same Sky slw_18115106_5a_ra_s_d-3510869.pdf Slide Switches 18 x 11.5 x 10.6 mm, 5 mm Raised Slide Actuator, Right Angle, Through Hole
auf Bestellung 985 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
SLW-18115106-5A-RA-S-D Hersteller : Same Sky slw-18115106-5a.pdf Category: Slide Switches
Description: Switch: slide; Pos: 4; DP4T; 0.3A/50VDC; ON-ON-ON-ON; THT; Pitch: 2mm
Switching method: ON-ON-ON-ON
Terminals plating: silver plated
Type of switch: slide
Mounting: THT
Operating temperature: -20...70°C
Terminal pitch: 2mm
Knob height: 5mm
Body dimensions: 18x10.6x11.5mm
Max. contact resistance:: 100mΩ
DC contacts rating @R: 0.3A / 50V DC