Produkte > TEXMATE > SM-35X-200
SM-35X-200
SM-35X-200 Texmate
Texmate_SM-35X_Panel Meter_Manual_SM03.pdf
Hersteller: Texmate
Description: SLIM CASE 5DCV POWER LCD200V
Packaging: Box
Display Type: LCD - Black Characters
Mounting Type: Panel Mount
Type: Voltmeter
Termination Style: Card Edge
Voltage - Supply: 5VDC
Measuring Range: 200VDC
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 64.77mm x 24.64mm
Display Characters - Height: 0.480" (12.20mm)