SM3.4-F20-HHD8
SM3.4-F20-HHD8 NMB Technologies Corporation
SM3.4-20.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: STEPPER MOTOR PM BIPOLAR 3V
Packaging: Bulk
Features: Round Shaft
Voltage - Rated: 3VDC
Size / Dimension: Round - 0.134" Dia (3.40mm)
Type: Permanent Magnet
Operating Temperature: -10°C ~ 50°C
Termination Style: PC Pin
Step Angle: 18°
Coil Type: Bipolar
Diameter - Shaft: 0.024" (0.60mm)
Length - Shaft and Bearing: 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Coil Resistance: 25 Ohms
Steps per Revolution: 20.0
auf Bestellung 30 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SM3.4-F20-HHD8 NMB Technologies Corporation
Description: STEPPER MOTOR PM BIPOLAR 3V, Packaging: Bulk, Features: Round Shaft, Voltage - Rated: 3VDC, Size / Dimension: Round - 0.134" Dia (3.40mm), Type: Permanent Magnet, Operating Temperature: -10°C ~ 50°C, Termination Style: PC Pin, Step Angle: 18°, Coil Type: Bipolar, Diameter - Shaft: 0.024" (0.60mm), Length - Shaft and Bearing: 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Coil Resistance: 25 Ohms, Steps per Revolution: 20.0.