Produkte > KYOCERA AVX > SM527C156KBL480
SM527C156KBL480
SM527C156KBL480 KYOCERA AVX
SM-Style.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 15UF 500V X7R 6SMDGW
Tolerance: ±10%
Lead Style: L-Lead
Features: Low ESL (Stacked), High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: Stacked SMD, 6 L-Lead
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.300" L x 0.250" W (7.62mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering, Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.650" (16.50mm)
Capacitance: 15 µF
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SM527C156KBL480 KYOCERA AVX
Description: CAP CER 15UF 500V X7R 6SMDGW, Tolerance: ±10%, Lead Style: L-Lead, Features: Low ESL (Stacked), High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: Stacked SMD, 6 L-Lead, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.300" L x 0.250" W (7.62mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.650" (16.50mm), Capacitance: 15 µF.