Produkte > PLETRONICS, INC. > SM5520GEW-25.0M
SM5520GEW-25.0M
SM5520GEW-25.0M Pletronics, Inc.
sm55g2.5v.pdf
Hersteller: Pletronics, Inc.
Oscillator XO 25MHz ±20ppm 15pF CMOS 55% 2.5V 4-Pin CLCC SMD
Produktbewertung abgeben
Technische Details SM5520GEW-25.0M Pletronics, Inc.