Produkte > VISHAY > SM6T220CA-E3/52
SM6T220CA-E3/52
SM6T220CA-E3/52 Vishay
sm6t.pdf
Hersteller: Vishay
Diode TVS Single Bi-Dir 188V 600W 2-Pin SMB T/R
auf Bestellung 2250 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2250
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SM6T220CA-E3/52 Vishay
Description: TVS DIODE 188VWM 328VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 188V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 209V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 328V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 188V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 209V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 328V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 4500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 750
SM6T220CA-E3/52 SM6T220CA-E3/52 Hersteller : Vishay sm6t.pdf Diode TVS Single Bi-Dir 188V 600W 2-Pin SMB T/R
auf Bestellung 750 Stücke:
Mindestbestellmenge: 750
auf Bestellung 750 Stücke:
SM6T220CA-E3/52 SM6T220CA-E3/52 Hersteller : Vishay General Semiconductor sm6t.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W 220V 5% Bi
Mindestbestellmenge: 4
SM6T220CA-E3/52 SM6T220CA-E3/52 Hersteller : Vishay Semiconductors sm6t.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W 220V 5% Bi
Mindestbestellmenge: 4
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Mindestbestellmenge: 25
Produkt ist nicht verfügbar
SM6T220CA-E3/52 sm6t.pdf Cупрессор 220В 5%, 600Вт, SMB (SMD) Група товару: Супресори Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
SM6T220CA-E3\52 SM6T220CA-E3\52 Hersteller : Vishay Semiconductors ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,220V 5%,BIDIR,SMB TVS