Produkte > VISHAY > SM6T220CA-E3/5B
SM6T220CA-E3/5B
SM6T220CA-E3/5B Vishay
sm6t.pdf
Hersteller: Vishay
Diode TVS Single Bi-Dir 188V 600W 2-Pin SMB T/R
auf Bestellung 22400 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3200
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SM6T220CA-E3/5B Vishay
Description: TVS DIODE 188VWM 328VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 188V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 209V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 328V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SM6T220CA-E3/5B SM6T220CA-E3/5B Hersteller : Vishay sm6t.pdf Diode TVS Single Bi-Dir 188V 600W 2-Pin SMB T/R
auf Bestellung 22400 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3200
SM6T220CA-E3/5B SM6T220CA-E3/5B Hersteller : Vishay General Semiconductor sm6t.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W 220V 5% Bi
Mindestbestellmenge: 3
SM6T220CA-E3/5B SM6T220CA-E3/5B Hersteller : Vishay Semiconductors sm6t.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W 220V 5% Bi
Mindestbestellmenge: 3
Produkt ist nicht verfügbar
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 188V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 209V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 328V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
SM6T220CA-E3\5B SM6T220CA-E3\5B Hersteller : Vishay ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,220V 5%,BIDIR,SMB TVS