Produkte > VISHAY > SM6T39CA-E3/5B
SM6T39CA-E3/5B
SM6T39CA-E3/5B Vishay
doc88385.pdf
Hersteller: Vishay
Diode TVS Single Bi-Dir 33.3V 600W 2-Pin SMB T/R
auf Bestellung 9600 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3237
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SM6T39CA-E3/5B Vishay
Description: TVS DIODE 33.3VWM 53.9V DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 11.1A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33.3V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 37.1V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 53.9V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SM6T39CA-E3/5B SM6T39CA-E3/5B Hersteller : Vishay doc88385.pdf Diode TVS Single Bi-Dir 33.3V 600W 2-Pin SMB T/R
auf Bestellung 16000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3200
SM6T39CA-E3/5B SM6T39CA-E3/5B Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division sm6t.pdf Description: TVS DIODE 33.3VWM 53.9V DO214AA
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 11.1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33.3V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 37.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 53.9V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
SM6T39CA-E3/5B SM6T39CA-E3/5B Hersteller : Vishay Semiconductors sm6t.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W 39V 5% Bi
Mindestbestellmenge: 6
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Mindestbestellmenge: 28
SM6T39CA-E3\5B SM6T39CA-E3\5B Hersteller : Vishay Semiconductors ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,39V 5%,BIDIR,SMB TVS
Produkt ist nicht verfügbar
SM6T39CA-E3/5B Hersteller : VISHAY sm6t.pdf Category: Bidirectional TVS SMD diodes
Description: Diode: TVS; 600W; 39V; 11.1A; bidirectional; ±5%; SMB; TransZorb®
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 0.6kW
Max. off-state voltage: 33.3V
Breakdown voltage: 39V
Max. forward impulse current: 11.1A
Semiconductor structure: bidirectional
Tolerance: ±5%
Case: SMB
Mounting: SMD
Leakage current: 1µA
Kind of package: 13 inch reel; tape