SM6T7V5A-E3/52
SM6T7V5A-E3/52 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
sm6t.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 6.4VWM 11.3VC DO214AA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 53A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 6.4V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 7.13V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 11.3V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 750
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SM6T7V5A-E3/52 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 6.4VWM 11.3VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 53A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 6.4V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 7.13V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 11.3V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SM6T7V5A-E3/52 SM6T7V5A-E3/52 Hersteller : Vishay General Semiconductor sm6t.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W 7.5V 5% Uni
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 3443 Stücke:
Mindestbestellmenge: 21
SM6T7V5A-E3/52 SM6T7V5A-E3/52 Hersteller : Vishay sm6t.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 6.4V 600W 2-Pin SMB T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
SM6T7V5A-E3/52 Hersteller : Vishay sm6t.pdf Супрессор 7.5В 5%, 600Вт, SMB (SMD), PBF Група товару: Супресори Од. вим: шт
SM6T7V5A-E3\52 SM6T7V5A-E3\52 Hersteller : Vishay Semiconductors ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,7.5V 5%,UNIDIR,SMB TVS