Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > SM8S12CAL0SL12
SM8S12CAL0SL12
SM8S12CAL0SL12 NextGen Components
SM8S12CAL0S012.pdf?rlkey=twhvt4f0poyssb2jvtxnf1ks0&st=3yzxors1&dl=0
Hersteller: NextGen Components
Description: Tvs Diode Bi 12V 19.9VC DO218AB
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 331A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V
Supplier Device Package: DO-218AB (SMCJ)
Voltage - Breakdown (Min): 13.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19.9V
Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW)
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 7500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 750
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SM8S12CAL0SL12 NextGen Components
Description: Tvs Diode Bi 12V 19.9VC DO218AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-218AB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 331A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V, Supplier Device Package: DO-218AB (SMCJ), Voltage - Breakdown (Min): 13.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19.9V, Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.