Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > SM8S13CAL0SL13
SM8S13CAL0SL13
SM8S13CAL0SL13 NextGen Components
SM8S13CAL0S013.pdf?rlkey=bdfr1t7hoydnp3go11uzkyh8y&st=9o8j763t&dl=0
Hersteller: NextGen Components
Description: Tvs Diode Bi 13V 21.5VC DO218AB
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 307A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 13V
Supplier Device Package: DO-218AB (SMCJ)
Voltage - Breakdown (Min): 14.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.5V
Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW)
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 7500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 750
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SM8S13CAL0SL13 NextGen Components
Description: Tvs Diode Bi 13V 21.5VC DO218AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-218AB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 307A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 13V, Supplier Device Package: DO-218AB (SMCJ), Voltage - Breakdown (Min): 14.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.5V, Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.