Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > SM8S14CAL0SL14
SM8S14CAL0SL14
SM8S14CAL0SL14 NextGen Components
SM8S14CAL0S014.pdf?rlkey=ofhe6kvgn9ezolcr7aqunws1q&st=rwj1v2oy&dl=0
Hersteller: NextGen Components
Description: Tvs Diode Bi 14V 23.2VC DO218AB
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 284A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 14V
Supplier Device Package: DO-218AB (SMCJ)
Voltage - Breakdown (Min): 15.6V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 23.2V
Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW)
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 7500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 750
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SM8S14CAL0SL14 NextGen Components
Description: Tvs Diode Bi 14V 23.2VC DO218AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-218AB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 284A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 14V, Supplier Device Package: DO-218AB (SMCJ), Voltage - Breakdown (Min): 15.6V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 23.2V, Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.