Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > SM8S15A-AU_R2_000A1
SM8S15A-AU_R2_000A1
SM8S15A-AU_R2_000A1 Panjit International Inc.
SM8S14A-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO218AB
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 270A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V
Supplier Device Package: DO-218AB
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24.4V
Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW)
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SM8S15A-AU_R2_000A1 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO218AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-218AB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 270A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V, Supplier Device Package: DO-218AB, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 16.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24.4V, Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote SM8S15A-AU_R2_000A1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SM8S15A-AU_R2_000A1 SM8S15A-AU_R2_000A1 Hersteller : Panjit 15CFF290CF17C8970CC79575D7D1A2F1B4DDAAB2118053BB1B87FDA62A2A4DDA.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 6600W,Transient Voltage Suppressors,DO-218AB,15V,UNI