Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > SM8S20CAL0SL20
SM8S20CAL0SL20
SM8S20CAL0SL20 NextGen Components
SM8S20CAL0S020.pdf?rlkey=3uefnhllqgghlu4a124ycsqy5&st=3vm218fx&dl=0
Hersteller: NextGen Components
Description: Tvs Diode Bi 20V 32.4VC DO218AB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Zener
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 20V
Package / Case: DO-218AB
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 204A
Supplier Device Package: DO-218AB (SMCJ)
Voltage - Breakdown (Min): 22.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 32.4V
Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW)
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 7500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 750
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SM8S20CAL0SL20 NextGen Components
Description: Tvs Diode Bi 20V 32.4VC DO218AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Type: Zener, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 20V, Package / Case: DO-218AB, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 204A, Supplier Device Package: DO-218AB (SMCJ), Voltage - Breakdown (Min): 22.2V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 32.4V, Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.