Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > SM8S22CAL0SL22
SM8S22CAL0SL22
SM8S22CAL0SL22 NextGen Components
SM8S22CAL0S022.pdf?rlkey=rlj85i2klne6ueid9mzmtu594&st=sahjv21c&dl=0
Hersteller: NextGen Components
Description: Tvs Diode Bi 22V 35.5VC DO218AB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Zener
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V
Package / Case: DO-218AB
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 186A
Supplier Device Package: DO-218AB (SMCJ)
Voltage - Breakdown (Min): 24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 35.5V
Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW)
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 7500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 750
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SM8S22CAL0SL22 NextGen Components
Description: Tvs Diode Bi 22V 35.5VC DO218AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Type: Zener, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V, Package / Case: DO-218AB, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 186A, Supplier Device Package: DO-218AB (SMCJ), Voltage - Breakdown (Min): 24.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 35.5V, Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.