Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > SM8S26CAL0SL26
SM8S26CAL0SL26
SM8S26CAL0SL26 NextGen Components
SM8S26CAL0S026.pdf?rlkey=y6xi69ksz3b6aglqx16fm1z4u&st=1cgyl4gy&dl=0
Hersteller: NextGen Components
Description: Tvs Diode Bi 26V 42.1VC DO218AB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Zener
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 26V
Package / Case: DO-218AB
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 157A
Supplier Device Package: DO-218AB (SMCJ)
Voltage - Breakdown (Min): 28.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 42.1V
Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW)
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 7500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 750
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SM8S26CAL0SL26 NextGen Components
Description: Tvs Diode Bi 26V 42.1VC DO218AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Type: Zener, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 26V, Package / Case: DO-218AB, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 157A, Supplier Device Package: DO-218AB (SMCJ), Voltage - Breakdown (Min): 28.9V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 42.1V, Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.