Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > SM8S30CAL0SL30
SM8S30CAL0SL30
SM8S30CAL0SL30 NextGen Components
SM8S30CAL0S030.pdf?rlkey=xg6ndxz982m8hqbh3vo9q1rvi&st=n152xrr1&dl=0
Hersteller: NextGen Components
Description: Tvs Diode Bi 30V 48.4VC DO218AB
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 136A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30V
Supplier Device Package: DO-218AB (SMCJ)
Voltage - Breakdown (Min): 33.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 48.4V
Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW)
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 7500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 750
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SM8S30CAL0SL30 NextGen Components
Description: Tvs Diode Bi 30V 48.4VC DO218AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-218AB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 136A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30V, Supplier Device Package: DO-218AB (SMCJ), Voltage - Breakdown (Min): 33.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 48.4V, Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.