SM8T32AH
SM8T32AH Eaton - Electronics Division
eaton-sm8t-automotive-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet-elx1061-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 32VWM 53.3VC UNI
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-218AB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 156A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 32V
Supplier Device Package: DO-218AB (SMCJ)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 35.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 51.4V
Power - Peak Pulse: 8000W (8kW)
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SM8T32AH Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 32VWM 53.3VC UNI, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-218AB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 156A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 32V, Supplier Device Package: DO-218AB (SMCJ), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 35.5V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 51.4V, Power - Peak Pulse: 8000W (8kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.