Produkte > MICRO COMMERCIAL CO > SMA2EZ15D5HE3-TP
SMA2EZ15D5HE3-TP
SMA2EZ15D5HE3-TP Micro Commercial Co
SMA2EZ10D5HE3-75D5HE3(SMA).pdf
Hersteller: Micro Commercial Co
Description: Interface
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 15 V
Impedance (Max) (Zzt): 7 Ohms
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Grade: Automotive
Power - Max: 2 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 11.4 V
Qualification: AEC-Q101
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMA2EZ15D5HE3-TP Micro Commercial Co
Description: Interface, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 15 V, Impedance (Max) (Zzt): 7 Ohms, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Grade: Automotive, Power - Max: 2 W, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 11.4 V, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote SMA2EZ15D5HE3-TP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMA2EZ15D5HE3-TP SMA2EZ15D5HE3-TP Hersteller : Micro Commercial Components (MCC) SMA2EZ10D5HE3_75D5HE3_SMA_-3366342.pdf Zener Diodes 2W ZENER DIODES