Produkte > YENYO TECHNOLOGY > SMAF20CA-A
SMAF20CA-A
SMAF20CA-A Yenyo Technology
SMAF-A SERIES A.pdf
Hersteller: Yenyo Technology
Description: TVS DIODE 20VWM 32.4VC SMAFL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-221AC, SMA Flat Leads
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 20V
Supplier Device Package: SMA-FL
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 22.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 32.4V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Part Status: Active
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 36
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAF20CA-A Yenyo Technology
Description: TVS DIODE 20VWM 32.4VC SMAFL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-221AC, SMA Flat Leads, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 20V, Supplier Device Package: SMA-FL, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 22.2V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 32.4V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.