Produkte > YENYO TECHNOLOGY > SMAF26CA-A
SMAF26CA-A
SMAF26CA-A Yenyo Technology
SMAF-A SERIES A.pdf
Hersteller: Yenyo Technology
Description: TVS 400W DIODE 26VWM Bi-Dir SMA-
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 9.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 26V
Supplier Device Package: SMA-FL
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 28.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 42.1V
Power - Peak Pulse: 400W
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 38
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAF26CA-A Yenyo Technology
Description: TVS 400W DIODE 26VWM Bi-Dir SMA-, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-221AC, SMA Flat Leads, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 9.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 26V, Supplier Device Package: SMA-FL, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 28.9V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 42.1V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.