Produkte > MICRO COMMERCIAL CO > SMAJ100AHE3-TP
SMAJ100AHE3-TP
SMAJ100AHE3-TP Micro Commercial Co
SMAJ10AHE3_SMAJ190CAHE3(SMA).pdf
Hersteller: Micro Commercial Co
Description: Interface
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 100V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 111V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 162V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ100AHE3-TP Micro Commercial Co
Description: Interface, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 100V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 111V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 162V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote SMAJ100AHE3-TP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMAJ100AHE3-TP SMAJ100AHE3-TP Hersteller : Micro Commercial Components (MCC) SMAJ5_0_C_AHE3_SMAJ190_C_AHE3_SMA_-3366354.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR