SMAJ100AQ Yangjie Technology
Hersteller: Yangjie Technology
Description: TVS - Diodes SMA 100V 400W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ100AQ Yangjie Technology
Description: TVS DIODE 100VWM 162VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 100V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 111V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 162V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Preis | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SMAJ100A-Q | Hersteller : Bourns Inc. |
auf Bestellung 5000 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
SMAJ100A-Q | Hersteller : Bourns |
ESD Protection Diodes / TVS Diodes SMAJ - A 100V |
auf Bestellung 5782 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
Description: TVS DIODE 100VWM 162VC DO214ACPackaging: Cut Tape (CT) Package / Case: DO-214AC, SMA Mounting Type: Surface Mount Type: Zener Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ) Applications: Telecom Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.5A Voltage - Reverse Standoff (Typ): 100V Supplier Device Package: DO-214AC (SMA) Unidirectional Channels: 1 Voltage - Breakdown (Min): 111V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 162V Power - Peak Pulse: 400W Power Line Protection: No Grade: Automotive Qualification: AEC-Q101 |
Diode TVS Single Uni-Dir 100V 400W Automotive AEC-Q101 2-Pin SMA T/R |
Produkt ist nicht verfügbar |