SMAJ10CA-E3/5A
SMAJ10CA-E3/5A Vishay General Semiconductor
smaj50a.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W 10V 5% Bi
auf Bestellung 2984 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ10CA-E3/5A Vishay General Semiconductor
Description: TVS DIODE 10VWM 17VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 23.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 10V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 11.1V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 17V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 23.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 10V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 11.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 17V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 3888 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 34
SMAJ10CA-E3/5A smaj50a.pdf
SMAJ10CA-E3/5A SMAJ10CA-E3/5A Hersteller : Vishay smaj50a.pdf Diode TVS Single Bi-Dir 10V 400W 2-Pin SMA T/R
Produkt ist nicht verfügbar
SMAJ10CA-E3/5A Hersteller : Vishay General Semiconduc smaj50a.pdf Diode TVS Single Bi-Dir 10V 400W 2-Pin SMA T/R Група товару: Супресори Од. вим: шт
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
SMAJ10CA-E3\5A SMAJ10CA-E3\5A Hersteller : Vishay Semiconductors ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,10V 5%,BIDIR,SMA TVS