SMAJ160A-E3/61
SMAJ160A-E3/61 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
smaj50a.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 160VWM 259VC DO214AC
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 160V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 178V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 259V
Power - Peak Pulse: 300W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 1800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ160A-E3/61 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 160VWM 259VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 160V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 178V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 259V, Power - Peak Pulse: 300W, Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMAJ160A-E3/61 SMAJ160A-E3/61 Hersteller : Vishay General Semiconductor smaj50a.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W 160V 5% Uni
auf Bestellung 3356 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 300W
Power Line Protection: No
Mindestbestellmenge: 34
SMAJ160A-E3/61 SMAJ160A-E3/61 Hersteller : Vishay smaj50a.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 160V 400W 2-Pin SMA T/R
Produkt ist nicht verfügbar
SMAJ160A-E3\61 SMAJ160A-E3\61 Hersteller : Vishay Semiconductors ESD Protection Diodes / TVS Diodes 300W,160V 5%,UNIDIR,SMA TVS