SMAJ16A-13
SMAJ16A-13 Diodes Incorporated
SMAJ5.0%20170%20C%20A.pdf
Hersteller: Diodes Incorporated
Description: TVS DIODE 16VWM 26VC SMA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 15.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 16V
Supplier Device Package: SMA
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 17.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 26V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ16A-13 Diodes Incorporated
Description: TVS DIODE 16VWM 26VC SMA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 15.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 16V, Supplier Device Package: SMA, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 17.8V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 26V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote SMAJ16A-13
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMAJ16A-13 SMAJ16A-13 Hersteller : Diodes Incorporated ds19005-1164425.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 400W 16V