SMAJ170A-E3/5A
SMAJ170A-E3/5A Vishay General Semiconductor
smaj50a.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W 170V 5% Uni
auf Bestellung 7321 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ170A-E3/5A Vishay General Semiconductor
Description: TVS DIODE 170VWM 275VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.09A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 170V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 189V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 275V, Power - Peak Pulse: 300W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote SMAJ170A-E3/5A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMAJ170A-E3/5A SMAJ170A-E3/5A Hersteller : Vishay smaj50a.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 170V 400W 2-Pin SMA T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.09A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 170V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 189V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 275V
Power - Peak Pulse: 300W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
SMAJ170A-E3\5A SMAJ170A-E3\5A Hersteller : Vishay Semiconductors ESD Protection Diodes / TVS Diodes 300W,170V 5%,UNIDIR,SMA TVS