SMAJ24A-13 Diodes Incorporated
Hersteller: Diodes Incorporated
Description: TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AC
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 10.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V
Supplier Device Package: SMA
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 38.9V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: Yes
Part Status: Obsolete
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ24A-13 Diodes Incorporated
Description: TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 10.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V, Supplier Device Package: SMA, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 26.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 38.9V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: Yes, Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote SMAJ24A-13
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis |
|---|---|---|---|---|---|
SMAJ24A-13 | Hersteller : Diodes Incorporated |
Description: TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214ACPackaging: Cut Tape (CT) Package / Case: DO-214AC, SMA Mounting Type: Surface Mount Type: Zener Operating Temperature: -55°C ~ 150°C Applications: General Purpose Current - Peak Pulse (10/1000µs): 10.3A Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V Supplier Device Package: SMA Unidirectional Channels: 1 Voltage - Breakdown (Min): 26.7V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 38.9V Power - Peak Pulse: 400W Power Line Protection: Yes Part Status: Obsolete |
Produkt ist nicht verfügbar |
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W 24V |