SMAJ26CAH Taiwan Semiconductor Corporation
Hersteller: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 9.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 26V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 28.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 42.1V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Part Status: Active
Qualification: AEC-Q101
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ26CAH Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 9.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 26V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 28.9V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 42.1V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SMAJ26CAH | Hersteller : Eaton - Electronics Division |
Description: TVS DIODE 26VWM 42.1VC SMAPackaging: Cut Tape (CT) Package / Case: DO-214AC, SMA Mounting Type: Surface Mount Type: Zener Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ) Applications: Telecom Current - Peak Pulse (10/1000µs): 9.5A Voltage - Reverse Standoff (Typ): 26V Supplier Device Package: SMA Bidirectional Channels: 1 Voltage - Breakdown (Min): 28.9V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 42.1V Power - Peak Pulse: 400W Power Line Protection: No Grade: Automotive Qualification: AEC-Q101 |
auf Bestellung 4495 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
SMAJ26CAH | Hersteller : Taiwan Semiconductor Corporation |
Description: TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214ACPackaging: Cut Tape (CT) Package / Case: DO-214AC, SMA Mounting Type: Surface Mount Type: Zener Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ) Current - Peak Pulse (10/1000µs): 9.5A Voltage - Reverse Standoff (Typ): 26V Supplier Device Package: DO-214AC (SMA) Bidirectional Channels: 1 Voltage - Breakdown (Min): 28.9V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 42.1V Power - Peak Pulse: 400W Power Line Protection: No Grade: Automotive Part Status: Active Qualification: AEC-Q101 |
auf Bestellung 7500 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
Description: TVS DIODE 26VWM 42.1VC SMAPackaging: Tape & Reel (TR) Package / Case: DO-214AC, SMA Mounting Type: Surface Mount Type: Zener Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ) Applications: Telecom Current - Peak Pulse (10/1000µs): 9.5A Voltage - Reverse Standoff (Typ): 26V Supplier Device Package: SMA Bidirectional Channels: 1 Voltage - Breakdown (Min): 28.9V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 42.1V Power - Peak Pulse: 400W Power Line Protection: No Grade: Automotive Qualification: AEC-Q101 |
Produkt ist nicht verfügbar |
SMAJ26CA-H | Hersteller : Bourns |
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 26volts 5uA 9.5 Amps Bi-Dir |
Produkt ist nicht verfügbar |
SMAJ26CAH | Hersteller : Eaton Electronics |
ESD Protection Diodes / TVS Diodes SMAJE AUTO, 26V |
SMAJ26CAH | Hersteller : Taiwan Semiconductor |
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W, 30.4V, 5%, Bidirectional, TVS |