SMAJ350A-TP
SMAJ350A-TP Micro Commercial Co
SMAJ5.0A-SMAJ440CA(SMA).pdf
Hersteller: Micro Commercial Co
Description: Interface
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 700mA
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 350V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 391V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 567V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ350A-TP Micro Commercial Co
Description: Interface, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 700mA, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 350V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 391V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 567V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote SMAJ350A-TP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMAJ350A-TP SMAJ350A-TP Hersteller : Micro Commercial Components (MCC) SMAJ5.0A_SMAJ440CA_SMA.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR