Produkte > BOURNS INC. > SMAJ400A-H
SMAJ400A-H
SMAJ400A-H Bourns Inc.
SMAJ.pdf
Hersteller: Bourns Inc.
Description: TVS DIODE 400VWM 648VC SMA
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ400A-H Bourns Inc.
Description: TVS DIODE 400VWM 648VC SMA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 600mA, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 400V, Supplier Device Package: SMA, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 447V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 648V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote SMAJ400A-H
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 600mA
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 400V
Supplier Device Package: SMA
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 447V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 648V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
SMAJ400AH SMAJ400AH Hersteller : Eaton Electronics eaton-smaje-automotive-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet-elx1062-en.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes SMAJE AUTO, 40V