SMAJ43CA-13
SMAJ43CA-13 Diodes Incorporated
SMAJ5.0%20170%20C%20A.pdf
Hersteller: Diodes Incorporated
Description: TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5.8A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 43V
Supplier Device Package: SMA
Bidirectional Channels: 2
Voltage - Breakdown (Min): 47.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 69.4V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: Yes
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ43CA-13 Diodes Incorporated
Description: TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5.8A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 43V, Supplier Device Package: SMA, Bidirectional Channels: 2, Voltage - Breakdown (Min): 47.8V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 69.4V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: Yes.
Weitere Produktangebote SMAJ43CA-13
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMAJ43CA-13 SMAJ43CA-13 Hersteller : Diodes Incorporated ds19005-1164425.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 400W 43V