SMAJ45AQ Yangjie Technology
Hersteller: Yangjie Technology
Description: TVS - Diodes SMA 45V 400W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ45AQ Yangjie Technology
Description: TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 45V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 50V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 72.7V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SMAJ45AQ | Hersteller : Yangjie Electronic Technology | SMAJ45AQ |
auf Bestellung 150000 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
SMAJ45A-Q | Hersteller : Bourns Inc. |
Produkt ist nicht verfügbar |
SMAJ45A-Q | Hersteller : Bourns |
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 45volts 400W 5% Uni-Dir. AEC-Q101 |