SMAJE150CAH
SMAJE150CAH Eaton - Electronics Division
eaton-smaje-automotive-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet-elx1062-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 150VWM BI
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.7A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 150V
Supplier Device Package: SMA
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 167V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 243V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJE150CAH Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 150VWM BI, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.7A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 150V, Supplier Device Package: SMA, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 167V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 243V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote SMAJE150CAH
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMAJE150CAH SMAJE150CAH Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_smaje_automotive_tvs_diode_power_esd_suppres-2511073.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes AUTO TVS DIODE, SMAJE FAMILY, 150Vdc, Bi