SMB8J30CA-E3/5B
SMB8J30CA-E3/5B Vishay General Semiconductor - Diodes Division
smb10j5.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 16.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 33.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 48.4V
Power - Peak Pulse: 800W
Power Line Protection: No
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMB8J30CA-E3/5B Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 16.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 33.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 48.4V, Power - Peak Pulse: 800W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote SMB8J30CA-E3/5B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMB8J30CA-E3/5B SMB8J30CA-E3/5B Hersteller : Vishay General Semiconductor smb10j5.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 800W 30V 5% Bidir
Produkt ist nicht verfügbar
SMB8J30CA-E3\5B SMB8J30CA-E3\5B Hersteller : Vishay Semiconductors ESD Protection Diodes / TVS Diodes 800W,30V 5%,BIDIR,SMB TVS