SMBJ130AHM4G
SMBJ130AHM4G Taiwan Semiconductor Corporation
SMBJ%20SERIES_R2104.pdf
Hersteller: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 130VWM 209VC DO214AA
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 130V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 144V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 209V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBJ130AHM4G Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 130VWM 209VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 130V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 144V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 209V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote SMBJ130AHM4G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMBJ130AHM4G SMBJ130AHM4G Hersteller : Taiwan Semiconductor SMBJ%20SERIES_R2104.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 600W 151.5V 5% Unidi rectional TVS