Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > SMBJ14CL00S0BH
SMBJ14CL00S0BH
SMBJ14CL00S0BH NextGen Components
SMBJ14CL00S0BH.pdf?rlkey=4i9co7qowp3bpvdnpsbs822l8&st=7kobrgsb&dl=1
Hersteller: NextGen Components
Description: TVs Diodes Bi. 14VWM 23.261A SMB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 23.26A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 14V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 15.6V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 25.8V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 300000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBJ14CL00S0BH NextGen Components
Description: TVs Diodes Bi. 14VWM 23.261A SMB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 23.26A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 14V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 15.6V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 25.8V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.