Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > SMBJ14L000S0LH
SMBJ14L000S0LH
SMBJ14L000S0LH NextGen Components
SMBJ14L000S0LH.pdf?rlkey=v2dvv6z10ogd52zhrgd7747ze&st=zfavnyd9&dl=1
Hersteller: NextGen Components
Description: TVs Diodes Uni. 14VWM 23.261A SM
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 23.26A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 14V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 15.6V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 25.8V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 300000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBJ14L000S0LH NextGen Components
Description: TVs Diodes Uni. 14VWM 23.261A SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 23.26A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 14V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 15.6V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 25.8V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.