Produkte > VISHAY > SMBJ150A-E3/5B
SMBJ150A-E3/5B
SMBJ150A-E3/5B Vishay
smbj.pdf
Hersteller: Vishay
Diode TVS Single Uni-Dir 150V 600W 2-Pin SMB T/R
auf Bestellung 6400 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3200
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBJ150A-E3/5B Vishay
Description: TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 150V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 167V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 243V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMBJ150A-E3/5B SMBJ150A-E3/5B Hersteller : Vishay doc88392.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 150V 600W 2-Pin SMB T/R
auf Bestellung 2203 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 660
SMBJ150A-E3/5B SMBJ150A-E3/5B Hersteller : Vishay General Semiconduc smbj.pdf Cупрессор 150В 10%, 600Вт, SMB (DO-214AA) (SMD) Група товару: Супресори Од. вим: шт
auf Bestellung 16 Stücke:
Mindestbestellmenge: 16
Mindestbestellmenge: 406
SMBJ150A-E3/5B SMBJ150A-E3/5B Hersteller : Vishay General Semiconductor smbj.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 150V 1000W UniDir TransZorb 5% Tol
Mindestbestellmenge: 4
SMBJ150A-E3/5B SMBJ150A-E3/5B Hersteller : Vishay Semiconductors smbj.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 150V 1000W UniDir TransZorb 5% Tol
Mindestbestellmenge: 4
Produkt ist nicht verfügbar
Anzahl je Verpackung: 3200 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 150V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 167V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 243V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
SMBJ150A-E3\5B SMBJ150A-E3\5B Hersteller : Vishay Semiconductors ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,150V 5%,UNIDIR,SMB TVS