Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > SMBJ15CAL0S0BM
SMBJ15CAL0S0BM
SMBJ15CAL0S0BM NextGen Components
SMBJ15CAL0S0BM.pdf?rlkey=eumodthka1hjke6vv8ur8kul5&st=3z0iilcg&dl=1
Hersteller: NextGen Components
Description: TVs Diodes Bi. 15VWM 24.59A SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 24.59A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24.4V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 300000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBJ15CAL0S0BM NextGen Components
Description: TVs Diodes Bi. 15VWM 24.59A SMB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 24.59A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 16.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24.4V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.