SMBJ16CA-E3/5B
SMBJ16CA-E3/5B Vishay General Semiconductor
smbj.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 16V 800W Bidir TransZorb 5% Tol
auf Bestellung 1700 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBJ16CA-E3/5B Vishay General Semiconductor
Description: TVS DIODE 16VWM 26VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 23.1A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 16V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 17.8V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 26V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 23.1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 16V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 17.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 26V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 2700 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 29
SMBJ16CA-E3/5B Hersteller : VISHAY smbj.pdf 09+
SMBJ16CA-E3/5B SMBJ16CA-E3/5B Hersteller : Vishay smbj.pdf Diode TVS Single Bi-Dir 16V 600W 2-Pin SMB T/R
Produkt ist nicht verfügbar
SMBJ16CA-E3/5B Hersteller : Vishay General Semiconduc smbj.pdf Двунапр. супрессор 16В 10%, 600Вт, SMB (DO-214AA) (SMD) Група товару: Супресори Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
Anzahl je Verpackung: 3200 Stücke
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
SMBJ16CA-E3\5B SMBJ16CA-E3\5B Hersteller : Vishay Semiconductors ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,16V 5%,BIDIR,SMB TVS