SMBJ190AH
SMBJ190AH Eaton - Electronics Division
eaton-smbje-automotive-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet-elx1063-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 190VWM 307VC DO214AA
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 190V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 211V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 307V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBJ190AH Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 190VWM 307VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 190V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 211V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 307V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote SMBJ190AH
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMBJ190AH SMBJ190AH Hersteller : Eaton Electronics eaton_smbje_automotive_tvs_diode_power_esd_suppres-2511079.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes SMBJE AUTO, 19V