Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > SMBJ200CALS0EW
SMBJ200CALS0EW
SMBJ200CALS0EW NextGen Components
SMBJ200CALS0EW.pdf?rlkey=4oj2iqnuwwukqno92aa2hzk79&st=a16fbgnp&dl=1
Hersteller: NextGen Components
Description: TVs Diodes Bi. 200VWM 1.85A SMB
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.85A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 200V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 224V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 324V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 300000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBJ200CALS0EW NextGen Components
Description: TVs Diodes Bi. 200VWM 1.85A SMB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.85A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 200V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 224V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 324V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.