Technische Details SMBJ220A-H Bourns Inc.
Description: TVS DIODE 220VWM 356VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.7A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 220V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 246V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 356V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote SMBJ220A-H
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis |
|---|---|---|---|---|---|
SMBJ220AH | Hersteller : Eaton - Electronics Division |
Produkt ist nicht verfügbar |
SMBJ220A-H | Hersteller : Bourns |
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 220volts 1uA 1 Amps Uni-Dir |
Produkt ist nicht verfügbar |
SMBJ220AH | Hersteller : Eaton Electronics |
ESD Protection Diodes / TVS Diodes SMBJE AUTO, 22V |