Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > SMBJ22AL00S0LX
SMBJ22AL00S0LX
SMBJ22AL00S0LX NextGen Components
SMBJ22AL00S0LX.pdf?rlkey=1vxqe4s7w7vb4ectomjk5hyr6&st=s7yq1mf9&dl=1
Hersteller: NextGen Components
Description: TVs Diodes Uni. 22VWM 16.9A SMB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 16.9A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 35.5V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 300000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBJ22AL00S0LX NextGen Components
Description: TVs Diodes Uni. 22VWM 16.9A SMB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 16.9A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 24.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 35.5V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.